NOSTURIEXPERTIT TILL DIN TJÄNST!

Nosturiexpertit Oy utför besiktningar av lyftkranar i hela Finland. Vårt kontor finns i Hyvinge. Kontakta oss för mera information om våra tjänster! Du når oss på numret 09 548 4144, per e-post på adressen nosturiexpertit@nosturiexpertit.fi eller genom att med formuläret här intill lämna en begäran om kontakt. Nedan hittar du även direkta kontaktuppgifter för vår personal.

Faktureringsuppgifter

E-fakturor
EDI-kod: 003708531981
Operatör: OpusCapita Solutions Oy
Operatör ID: E204503

Pappersfakturor
Nosturiexpertit Oy, PL 851, 00021 LASKUTUS

e-post fakturor
invoices.fi02@nosturiexpertit.fi

Vår personal

Alla av oss utför idrifttagnings- och återkommande besiktningar. Våra e-postadresser är i formatet förnamn.efternamn@nosturiexpertit.fi.

Perala_Markku
Markku Perälä

Oitti markku.perala@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0883 450 Tarkastuspäällikkö

Pasi-Rannikko
Pasi Rannikko

Vesilahti
pasi.rannikko@nosturiexpertit.fi
Tfn. 040 0414 362
Inspektör

Hartikainen_Leo
Leo Hartikainen

Hyvinkää leo.hartikainen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0605 572 Inspektör

Harri-Leponiemi
Harri Leponiemi

Kouvola harri.leponiemi@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0558 962 Inspektör

Ehrnsten_Kim
Kim Ehrnsten

Lohja kim.ehrnsten@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 5655 751 Inspektör

Ruupunen-Ari
Ari Ruupunen

Jämsänkoski ari.ruupunen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 5705 095 Inspektör

Moilanen-Petri-35cm-x-45cm
Petri Moilanen

Oulu petri.moilanen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0257 576 Inspektör

Mykkänen-Timo
Timo Mykkänen

Iisalmi timo.mykkanen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 3563 006 Inspektör

Malm_Stefan
Stefan Malm

Lohja stefan.malm@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 7388 398 Inspektör

Juha-Skottman
Juha Skottman

Kotka juha.skottman@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0478 465 Inspektör

Pasi-peltola_
Pasi Peltola

Kälviä pasi.peltola@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 7492 978 Inspektör

Tauriainen_Ahti
Ahti Tauriainen

Järvenpää ahti.tauriainen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0966 925 Inspektör

Lehtovirta_Keijo
Keijo Lehtovirta

Äänekoski keijo.lehtovirta@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0165810 Inspektör

Esa-Torri
Esa Torri

Hamina esa.torri@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0255 580 Inspektör

Piiparinen-Miika
Miika Piiparinen

Ylivieska miika.piiparinen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 5618 894 Inspektör

Teuvo-Vertanen
Teuvo Vertanen

Imatra teuvo.vertanen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0957 122 Tarkastaja

Antti-Pikkarainen-10x13-300
Antti Pikkarainen

Orimattila antti.pikkarainen@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0482 836 Inspektör

Petri-Päivärinta
Petri Päivärinta

Oulu petri.paivarinta@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 7532 526 Inspektör

Rauhala_Jesse
Jesse Rauhala

Hyvinkää jesse.rauhala@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 4819 307 Inspektör

Lehtela_Olli
Olli Lehtelä

Hyvinkää olli.lehtela@nosturiexpertit.fi Tfn. 0400 482 465 Toimitusjohtaja

Rauhala_Jukka
Jukka Rauhala

Hyvinkää jukka.rauhala@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 0605 571 Tekninen johtaja

Alhava_Ulla
Ulla Alhava

Hyvinkää ulla.alhava@nosturiexpertit.fi Tfn. 040 5462 998 Sihteeri

Ta kontakt med din egen kranexpert!
Nosturiexpertit Oy – Nosturilloyds
Kytäjänkatu 23A,
05830 HYVINGE
FO-nummer: 0853198-1
Vill du veta mer om tjänsterna?

Lämna en begäran om kontakt med formuläret, vi återkommer strax till saken.


Per telefonPer e-post



Dataskyddsutlåtande