NOSTURIEXPERTIT PALVELUKSESSASI!

Nosturiexpertit Oy suorittaa nosturitarkastuksia koko Suomen alueella. Toimistomme sijaitsee Hyvinkäällä. Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme! Tavoitat meidät numerosta 09 548 4144, sähköpostilla nosturiexpertit@nosturiexpertit.fi tai jättämällä yhteydenottopyynnön viereisellä lomakkeella. Alta löydät myös henkilökuntamme suorat yhteystiedot.

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Ovt-tunnus: 003708531981
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut
Nosturiexpertit Oy,
PL 851, 00021 LASKUTUS

Sähköpostilaskut
invoices.fi02@nosturiexpertit.fi

Henkilökuntamme

Kaikki meistä suorittavat käyttöönotto- ja määräaikaistarkastuksia. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@nosturiexpertit.fi.

Perala_Markku
Markku
Perälä

Oitti
markku.perala@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0883 450
Tarkastuspäällikkö

Pasi-Rannikko
Pasi
Rannikko

Vesilahti
pasi.rannikko@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0414 362
Tarkastaja

Hartikainen_Leo
Leo
Hartikainen

Hyvinkää
leo.hartikainen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0605 572
Tarkastaja

Harri-Leponiemi
Harri
Leponiemi

Kouvola
harri.leponiemi@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0558 962
Tarkastaja

Ehrnsten_Kim
Kim
Ehrnsten

Lohja
kim.ehrnsten@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 5655 751
Tarkastaja

Ruupunen-Ari
Ari
Ruupunen

Jämsänkoski
ari.ruupunen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 5705 095
Tarkastaja

Moilanen-Petri-35cm-x-45cm
Petri
Moilanen

Oulu
petri.moilanen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0257 576
Tarkastaja

Mykkänen-Timo
Timo
Mykkänen

Iisalmi
timo.mykkanen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 3563 006
Tarkastaja

Malm_Stefan
Stefan
Malm

Lohja
stefan.malm@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 7388 398
Tarkastaja

Juha-Skottman
Juha
Skottman

Kotka
juha.skottman@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0478 465
Tarkastaja

Pasi-peltola_
Pasi
Peltola

Kälviä
pasi.peltola@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 7492 978
Tarkastaja

Tauriainen_Ahti
Ahti
Tauriainen

Järvenpää
ahti.tauriainen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0966 925
Tarkastaja

Lehtovirta_Keijo
Keijo
Lehtovirta

Äänekoski
keijo.lehtovirta@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0165810
Tarkastaja

Esa-Torri
Esa
Torri

Hamina
esa.torri@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0255 580
Tarkastaja

Piiparinen-Miika
Miika
Piiparinen

Ylivieska
miika.piiparinen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 5618 894
Tarkastaja

Teuvo-Vertanen
Teuvo
Vertanen

Imatra
teuvo.vertanen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0957 122
Tarkastaja

Antti-Pikkarainen-10x13-300
Antti
Pikkarainen

Orimattila
antti.pikkarainen@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0482 836
Tarkastaja

Petri-Päivärinta
Petri
Päivärinta

Oulu
petri.paivarinta@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 7532 526
Tarkastaja

Rauhala_Jesse
Jesse
Rauhala

Hyvinkää
jesse.rauhala@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 4819 307
Tarkastaja

Lehtela_Olli
Olli
Lehtelä

Hyvinkää
olli.lehtela@nosturiexpertit.fi
Puh. 0400 482 465
Toimitusjohtaja

Rauhala_Jukka
Jukka
Rauhala

Hyvinkää
jukka.rauhala@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 0605 571
Tekninen johtaja

Alhava_Ulla
Ulla
Alhava

Hyvinkää
ulla.alhava@nosturiexpertit.fi
Puh. 040 5462 998
Sihteeri

Ota yhteyttä omaan nosturiexperttiisi!
Nosturiexpertit Oy – Nosturilloyds
Kytäjänkatu 23A,

05830 HYVINKÄÄ

Y-tunnus: 0853198-1
Kaipaatko lisätietoja palveluista?

Jätä yhteydenottopyyntö lomakkeella, palaamme pian asiaan.


PuhelimitseSähköpostilla



Tietosuojalausunto